Best WordPress Hosting

A szerelem egy formája: vajon a Győr vagy a Fradi lovagolja meg a hullámot a történelmi Final Fourban?

via 24.hu => eredeti post link

A 2022-23-as női kézilabdaszezon legnagyobb meglepetését az FTC-Rail Cargo Hungaria csapata érte el. Már önmagában azzal is, hogy sokszori nekifutás után bejutott a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe, de ahogyan megtette, az volt igazán nem mindennapi.

A Fradi ugyanis a nagyszerűen teljesítő, 14 csoportmeccséből 12-t megnyerő Metz ellen jutott tovább úgy, hogy a franciák – mondhatni a papírformának megfelelően – 32-26-os, sima győzelmet arattak Magyarországon. A zöld-fehér csapat ugyan fogadkozott, de hát ki hitt a csodában?

Úgy tűnik, a játékosok igen, mert a franciaországi visszavágó szünetében 17-17 volt az állás, majd a ferencvárosiak történetük talán legjobb második félidejével 33-26-ra győztek és kiharcolták a négyes döntőbe jutást. A siker egyik fő letéteményese a kapus Bíró Blanka volt, aki hat lövést hárítva 35,2%-os védési hatékonysággal segítette a drámai továbbjutást.