Best WordPress Hosting

A veszprémi kézisek simán verték a Szegedet a döntő első meccsén

via 24.hu => eredeti post link

A két együttes előző hét egymás elleni meccsét a bakonyiak nyerték, ráadásul a legutóbbi négy alkalommal a csongrádiak egyetlen egyszer sem vezettek. Ezt az átkot most sem tudták megtörni, pedig a meccs elején büntetőt is lőhettek.

Ráadásul a hetedik percben agyrázkódás gyanúja miatt elveszítették szlovén irányítójukat, Dean Bombacot, akit kórházba szállítottak.

Rodrigo Corrales bravúros védéseire és Omar Jahja, illetve Nedim Remili góljaira alapozva négy perc alatt egy 5-0-s sorozattal ellépett a címvédő, ezért a túloldalon Kárpáti Krisztián vezetőedző időt kért. Ennek hatására némileg összeszedettebbé vált csapata játéka, 11-9-re felzárkózott, sőt, a 26. percben már 14-13 volt az állás, de amikor hibázni kezdett, a veszprémiek azonnal kihasználták és gólokkal büntették: egy újabb 5-0-s szériával zárták az első félidőt.