Best WordPress Hosting

„Van bennem még annyi akarat, hogy mindegy, mi történik körülöttem, odaállok és megcsinálom” – Csipes Tamara duplázott a kajakválogatón

via 24.hu => eredeti post link

Az egyesben győztes Csipes Tamara és a mögötte második Gazsó Alida Dóra párosa nyerte pénteken a női K-2 500 méteres döntőt a kajak-kenusok válogatóversenyén, Szegeden, így már Gazsó is biztos olimpiai csapattag.

A honvédos duó tagjai egy nappal korábban az egyes mezőnyt is uralták és most sem hagytak kétséget afelől, hogy ki a legjobb. Már a rajtból is remekül jöttek el és végül több mint egy másodpercet vertek a mezőnyre.

A második helyen a Pupp Noémi, Fojt Sára, a harmadikon pedig a Lucz Anna, Hadvina Dóra duó ért a célba. A rajtlista alapján az első két helyen végzett egységek tagjai a versenyt záró 500 méteres négyesben együtt indulnak majd – mind a négy kajakos Csipes Ferenc csoportjában készül.