Best WordPress Hosting

Az olaszok nagy napja, Liverpool-bukta

via sporthirado.hu => eredeti post link

A Liverpool nem jutott a legjobb 16 közé az El-ben, miután a Besiktas ledolgozta egygólos hátrányát Isztambulban, és büntetőkkel diadalmaskodott csütörtök este. 5-4 lett a párbaj vége, Lovren hibázott az utolsó körben. A Spurs is kizúgott Firenzében, csak az Everton képviseli már a PL-t. Az Inter Guarín 87. percbeli, könyörtelen bombagóljával biztosította be a továbbjutást. A Roma kétszer is vezetést szerzett Rotterdamban, és másodszorra – immár emberelőnyben lévén – már nem engedte ki a kezéből az irányítást a meccsen, amelyet egyébként a második félidőben rövid időre felfüggesztettek (öngyújtót hajítottak a lelátóról a játékvezető felé). A kilenc, még állva maradt topligás együttesből öt olasz – a legnagyobb bravúrt talán a Torino hajtotta végre Bilbaóban. Sorsolás pénteken 13 órától.