Best WordPress Hosting

Az egyik US Open-elődöntőben nem ismerték a szabályt, a másikat aktivisták szakították félbe

via 24.hu => eredeti post link

A hétfőtől világelső fehérorosz játékos az amerikai Madison Keyst verte meg úgy, hogy az első szettet 6:0-ra elvesztette, és a másodikban is 4:2-es hátrányban volt. A 17. helyen álló Keys 5:4-nél a mérkőzésért adogatott, ám 25 éves ellenfele innen fordított.

A meccset lezáró szuper-rövidítésben Szabalenka 7-3-nál azt hitte, hogy vége a találkozónak, és örömében eldobta az ütőjét, csakhogy döntő játszmában már 10 pontig tart a tie-break a US Openen, így tovább kellett küzdenie, s végül 2 óra 35 perc alatt nyert.

Aryna Sabalenka thought she won the match against Madison Keys at 7-3 in the ten point tiebreak pic.twitter.com/9WH25MBnKB