Best WordPress Hosting

A Veszprém a Szeged kiütésével hangolt a BL-negyeddöntőre

via 24.hu => eredeti post link

A címvédő Telekom Veszprém házigazdaként 36-27-re legyőzte a Szegedet a férfi kézilabda NB I péntek esti rangadóján.

A hazaiaktól Andreas Nilsson, Kentin Mahé és Mikita Vajlupov, a vendégek keretéből Emil Kheri Imsard, Szita Zoltán és Bánhidi Bence hiányzott.

A szegediek a kapusuk lecserélésével létszámfölényes támadásokkal próbálkoztak már a mérkőzés elején, és bár három perc után 3-0-s hátrányban voltak, csakhamar egyenlítettek (4-4). Mindkét oldalon jó néhányszor hibáztak támadásban a mezőnyjátékosok, illetve bravúrral védtek a kapusok. A címvédő megint ellépett (9-5), mert remekül semlegesítette ellenfele hét a hat elleni akcióit. Az első félidő hajrájában több mint húsz másodpercig hármas emberelőnyben volt a Veszprém,